Спеціальні потреби

У результаті атаки в Пакистані загинуло 18 людей


Офіційні особи в південно-західному Пакистані повідомили про смерть 18 осіб. Інцидент стався, коли невідомі озброєні особи відкрили вогонь по мікроавтобусі біля бензоколонки, що викликало велику пожежу.

Мікроавтобус зупинився в п’ятницю в районі Хуздар у провінції Белуджистан, коли озброєні чоловіки на мотоциклах застрелили водія, після чого втекли. Пожежа охопила мікроавтобус і навколишні крамниці.

Адміністратор місцевих органів влади Абдул Мансур Какар заявив Редакції мови урду Голосу Америки, що серед загиблих дотепер опізнано щонайменше п’ять жінок і трьох дітей. Він сказав, що тіла решти пасажирів неможливо опізнати.

Поки що ніхто не взяав на себе відповідальності за атаку. Белуджистан є місцем релігійно мотивованого насильства, атак екстремістів і заворушень, пов’язаних з повстанською діяльністю.

Повстанці Белуджистану борються за політичну автономію і більшу участь у поділі природних ресурсів провінції.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG