Спеціальні потреби

Колишній президент Пакистану Мушарраф перебуває під домашнім арештом


У Пакистані поліція арештувала колишнього президента Первеза Мушаррафа, якого доставила до суду в Ісламабаді. Його звинувачують у тому, що в 2007 році, коли був на президентській посаді, звільнив з роботи суддів.

Тепер Мушарраф перебуває під домашнім арештом у своїй резиденції на окраїнах Ісламабада. Через два дні він має з’явитися перед спеціальним судом з питань боротьби з тероризмом.

Колишній військовий керівник країни, якому тепер 69 років, заявив на сторінці Facebook, що звинувачення проти нього «політично мотивовані» та що він боротиметься проти них.

Це перший в історії арешт колишнього керівника пакистанських збройних сил.

У четвер суд відмовив йому у прохання внести заставу і наказав арештувати. Проте поліція не відразу затримала колишнього президента, який негайно залишив суд зі своїми особистими охоронцями.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG