Спеціальні потреби

На пакистансько-афганському кордоні відновилися збройні сутички


У понеділок на афгансько-пакистанському кордоні відновилися збройні сутички між військами обох країн. Це сталося після того, як минулого тижня афганські та пакистанські солдати обмінялися вогнем.

Афганські офіційні особи повідомили, що сутички спалахнули після того, як пакистанські солдати повернулися на територію, на яку претензії висувають обидві сторони. У тому місці кордон між цими сусідніми країнами не є точно визначений. Неясно, чи в результаті сутичок у понеділок були якісь жертви.

Минулого тижня в результаті сутички загинув афганський прикордонник і поранення отримали два пакистанські службовці.

Пакисан і Афганістан звинуватили один одного у започаткуванні перестрілки в середу ввечері в районі, який є важливим, якщо йдеться про боротьбу з екстремістими Талібану, що веде збройні операції в обох країнах. Офіційні особи кажуть, що артилерійський вогонь тривав кілька годин і зосереджувався на спірному відтинку кордону.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG