Спеціальні потреби

Перед відкриттям Олімпіади Пан Гі Мун осудив дискримінацію геїв


Пан Гі Мун на прес-конференції в Сочі перед відкриттям Олімпійських ігор
Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун осудив дискримінацію проти гомосексуалістів і закликав суперницькі сторони у всьому світі дотримуватися «олімпійського перемир’я». Він зробив таку заяву в Сочі у середу, ще до офіційного відкриття Олімпійських ігор.

Пан Гі Мун посередньо посилався на новий російський закон, який забороняє поширення «гомосексуальної пропаганди серед неповнолітніх». Критики цього закону кажуть, що його можна широко тлумачити для придушення підтримки прав геїв у загальному. Він додав, що слід виступати проти арештів, ув’язнення і дискримінаційних обмежень щодо таких людей. Пан Гі Мун заявив, що Олімпійська хартія підкреслює опозицію Міжнародного Олімпійського комітету до будь-якої форми дискримінації.

Тимчасом у Сочі вже розпочалися деякі спортвні змагання, хоча офіційне відкриття Олімпійських ігор відбудеться в п’ятницю.

Водночас організатори змагань стривожені можливими терористичними атаками, пов’язаними з іграми. Представники американських органів влади попередили авіакомпанії, які здійснюють польоти до Росії, щоб вони вважаои на тюбики для зубної пасти, які можуть бути наповнені матеріалами, з яких можна виготовити вибухові пристрої.
XS
SM
MD
LG