Спеціальні потреби

Олімпійський вогонь прибув уже до Ріо-де-Жанейро


Після 90-денної естафети країною, у середу до Ріо-де-Жанейро прибув Олімпійський вогонь. Олімпійські ігри офіційно розпочинаються в п’ятницю.

Яхта, керована сімома бризильськими моряками, здійснила одногодинний рейс з міста Нітерой до історичної бази ВМС у Ріо, де моряки Торбен і Ларс Ґрель передали Олімпійський факел меру міста Едуарду Паесу.

Тепер Олімпійський вогонь «подорожує» протягом трьох днів, відвідуючи бідні приміські райони і пляжі перед тим, як у п’ятницю прибуде до статуї Христа-Спасителя, а опісля на стадіон Маракана, де офіційно розпочне Олімпійські ігри 2016.

Олімпійський вгонь прибув до столиці Бразиліа на початку травня з Греції, батьківщини Олімпійських ігор, через Швейцарію на борту літака бразильської авіакомпанії TAM. Його супроводжували два винищувачі ВПС.

Голова Бразильського Олімпійського комітету Карлос Артур Нузман виніс вогонь з літака у спеціальній лампі.

Тодішня президент Бразилії Ділма Руссефф запалила перший факел після того, як вогонь забрали до президентського палацу Планалто, звільки розпочалася естафета через понад 300 міст за участю 12 тисяч смолоскипників, кожний з яких пробіг з ним 200 метрів.

Дивіться також: Чи справді лобіювання України у США провалено? - відповідає активіст діаспори

Чи справді лобіювання України у США провалено? - відповідає активіст діаспори. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:25 0:00

XS
SM
MD
LG