Спеціальні потреби

Промова Обами на форумі Генеральної Асамблеї ООН


Президент Обама в ООН
Президент Обама в ООН

Президент Барак Обама закликав світових лідерів приєднатися до нього в зусиллях «послабити і знищити» угруповання Ісламська держава.

Виступаючи на форумі Генеральної Асамблеї в Нью-Йорку, Обама сказав, що це угруповання тероризує невинних людей в Іраку і Сирії, обезголовлює людей, убиває дітей, вкидає тіла вбитих у масові могили і морить голодом релігійні меншини.

Президент закликав світ, зокрема мусульманські громади, «рішуче відкинути ідеологію Ісламської держави та аль-Кайди. Він сказав, що «рак насильницького екстремізму» мусить закінчитися.

Однак, Обама зауважив, що існує сила, а саме Росія, яка намагається змінити світовий порядок та змінити кордони сусідньої держави. Президент США згадав анексію Криму, підтримку Росією сепаратизму на Сході України, збитий пасажирський літак та звинуватив Кремль у військовому вторгненні на територію України. У цьому контексті Барак Обама пообіцяв допомагати українцям відстоювати свої права.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG