Спеціальні потреби

Президент Обама чинить тиск на республіканців щодо бюджетних витрат


Президент Обама вдався до чергової спроби заохотити законодавців Конгресу досягти угоди в справі відстрочення скорочення бюджету.

Обама закликав республіканських законодавців погодитись на план, запропонований демократичними законодавцями Сенату щодо збільшення надходжень шляхом покладення краю деяким податковим пільгам для багатих осіб і корпорацій. План демократів пропонує відкласти на пізніше скорочення бюджету на суму 85 мільярдів доларів. Це скорочення має набрати сили першого березня.

Скорочення витрат бюджету мають стосуватися порівну як внутрішніх програм, так і витрат на оборону.

У відповідь на заяву президента спікер Палати представників Джон Бейнер заявив, що президент не запропонував гідного довір’я плану, який міг би бути прийнятим у Конгресі та що в ньому лише більше закликів до вищих податків. Він додав: «Проблемою є витрати, саме витрати мусять бути в центрі уваги».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG