Спеціальні потреби

Президент США: через Росію ми маємо більше працювати для миру в Європі


Президент США Барак Обама у привітанні з нагоди 25-річчя з дня падіння Берлінської стіни згадав українсько-російську війну. У своєму привітання до мешканців Німеччини та союзників американський лідер сказав, що гордий бачити сьогодні Німеччину лідером у Європі і одним із наших найсильніших союзників

«Та ніч стала нагадуванням про те, що цементні стіни і колючий дріт, в кінцевому рахунку, програють волі звичайних чоловіків і жінок, які прагнуть жити вільно», – сказав президент США про падіння Берлінської стіни.

«Країни Центральної та Східної Європи сьогодні з гідністю несуть свій демократичний статус. Європа сьогодні більш інтегрована, благополучна і безпечна. Проте дії Росії щодо України нагадують, що нам треба більше працювати, щоб повною мірою реалізувати наше спільне бачення Європи – Європи об’єднаної, вільної і мирної», – додав Барак Обама.

Президент США висловив впевненість, що жоден репресивний режим не може вистояти перед прагненням людей до свободи і гідності. «В Європі і всюди за її межами, де люди прагнуть самі визначати свою долю, ми будемо керуватися уроками Берліна» – резюмував президент.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG