Спеціальні потреби

Обама і Олланд обговорили ситуацію на сході України


Барак Обама і Франсуа Олланд у Білому домі 11 лютого 2014р.
Барак Обама і Франсуа Олланд у Білому домі 11 лютого 2014р.

Президент Барак Обама провів телефонну розмову з президентом Франції Франсуа Олландом з метою обговорити ситуацію на сході України. Лідери двох країн погодилися, що вони воліли б двосторонню угоду про припинення вогню при повній підтримці Росії та мирне вирішення конфлікту, включаючи звільнення всіх заручників.

Проте, за відсутності значних зусиль з боку сепаратистів вступити в переговори або виконувати угоду щодо припинення вогню, президент США зазначив, що «ми поважаємо відповідальність українського уряду за підтримку громадського порядку в країні і захист населення».

Глави двох держав далі прийшли до єдиної думки про те, що на Росії лежить відповідальність за припинення дестабілізуючих дій, у тому числі: відмова від згоди і сприяння при транзиті зброї і бойовиків через кордон; відмова від нарощування військової потужності біля кордону; призупинення триваючої прямої і непрямої підтримки войовничих сепаратистів.

Президенти погодилися, що Сполучені Штати та Європа повинні робити подальші узгоджені заходи з тим, щоб Росія відчула наслідки своїх дій, якщо вона не вдасться до негайних кроків з деескалації конфлікту.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG