Спеціальні потреби

Обама закликав Ефіопію «відкрити політичні можливості»


Барак Обама і Гайлемаріам Десалень під час спільної прес-конференції
Барак Обама і Гайлемаріам Десалень під час спільної прес-конференції

Президент Барак Обама заявив, що Сполучені Штати і Ефіопія – сильні партнери, але закликав уряд в Аддис-Абебі надати журналістам і опозиційним партіям більшу свободу діяльності.

У понеділок на прес-конференції з прем’єр-міністром Ефіопії Гайлемаріамом Десаланем, Обама схвально оцінив економічні здобутки Ефіопії, звертаючи увагу на те, що країна витягнула мільйони людей зі стану жахливих злиднів, і додав, що Ефіопія відіграє активну роль у боротьбі із сомалійським екстремістським угрупованням аль-Шабаб.

Президент США заявив, що він також мав «щиру дискусію» з прем’єр-міністром і сказав, що надання більших можливостей журналістам і опозиції «скоріше закріпить, ніж загальмує» програму правлячої партії.

Гайлемаріам заявив, що Ефіопія віддана справі покращення прав людини і правління: «Наша відданість демократії – дійсна, а не поверхова», – сказав він.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG