Спеціальні потреби

США і ЄС мають намір розширити санкції щодо Росії - Нуланд


Вікторія Нуланд
Вікторія Нуланд
CША та ЄС мають намір запровадити низку санкцій щодо банківського, енергетичного та оборонного секторів російської економіки у зв’язку з розвитком подій в Україні. Про це в понеділок заявила помічниця державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд, виступаючи в аналітичному центрі «Фонд Маршалла» у Вашингтоні.

Нуланд звинуватила Росію у збільшенні допомоги сепаратистам, як вона висловилася, «вельми небезпечним способом», а саме надсиланням в Україну танків і систем залпового вогню. Ці звинувачення Москва відкидає.

Немає жодних сумнівів у тому, що ситуація протягом останнього тижня ускладнилася, підкреслила вона, особливо відзначивши те, що проросійські сепаратисти збили військовий літак, убивши 49 українських військовослужбовців.

Нуланд, яка відповідає за формування політики США щодо України, проте вітала недавні контакти між президентом України Петром Порошенком та його російським колегою Володимиром Путіним.

США і Європа оцінюють ситуацію на Україні «щодня», сказала вона, і надсилають сигнал Путіну, що, якщо він не змінить курсу, за це доведеться, як вона сказала, поплатитися.

Нуланд повторила несхвалення Вашингтоном постачання до Росії французьких вертольотоносців класу «Містраль».

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG