Спеціальні потреби

Заява заступника державного секретаря США Вікторії Нуланд у Києві


Вікторія Нуланд
Вікторія Нуланд

У зверненні до представників засобів масової інформації в Києві помічник державного секретаря США Вікторія Нуланд сказала:

«Я під постійним враженням, коли сиджу з членами Верховної Ради, про те, якою відмінною є Україна, якщо йдеться про демократію. Тепер ви маєте парламент, який дійсно представляє народ, дебати є жваві, демократичний процес захоплює, і цього роду розмови, які ми маємо з представниками українського народу, дійсно змістовні і вражаючі. Кожний із них – патріот, і я горда, що знаю їх і вдячна за можливість бачити їх».

Порушуючи тему фінансових проблем України, пані Нуланд сказала, що не йдеться про те, що Міжнародний валютний фонд вимагає від України. «Йдеться про заходи, – сказала вона, – які знищать стару олігархічну систему, яка була тут, і скерують вас на шлях до дійсно демократичного вільноринкового правління, чистої економіки, ринкових стандартів, європейських стандарів».

Американський дипломат сказала, посилаючись на недавні події в Європі, що абсолютно найосновнішим є зберегти довір’я, яким тепер користується Україна, бо це означає жити відповідно до міжнародних стандартів.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG