Спеціальні потреби

Картер прибув до КНДР, щоб домогтися звільнення американця


Колишній президент США Джиммі Картер прибув до Північної Кореї із завданням домогтися звільнення американського громадянина, ув’язненого там від січня.

Центральне інформаційне агентство КНДР повідомило про приліт Картера в середу. В аеропорту в Пхеньяні його привітав представник країни з ядерних питань.

На початку цього тижня американські офіційні особи заявили інформаційним агентствам, що колишній президент і лауреат Нобелівської премії миру, якому 85 років, відвідує КНДР з приватною місією задля Айджалона Малі Ґомеса. Тридцятирічного Ґомеса заарештовано, коли він перетнув китайсько-північнокорейський кордон. Пізніше його було засуджено на восьмирічний термін ув’язнення за незаконне прибуття до країни і оштрафовано на 700 000 доларів.

Минулого місяця Центральне інформаційне агентство КНДР повідомило, що Ґомес намагався накласти на себе руки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG