Спеціальні потреби

Північна Корея з’ясувала звинувачення проти американського громадянина Кеннета Бея


Верховний суд Північної Кореї з’ясував подробиці деяких звинувачень, що їх висунуто проти громадянина США корейського походження Кеннета Бея. Минулого місяця його було засуджено до п’ятнадцяти років важких робіт за змову з метою усунути від влади нинішній уряд.

У четвер представник суду заявив офіційному агентству новин КНДР, що Бея було арештовано в листопаді минулого року в місті Рансон і що при ньому знайдено антиурядову літературу. За словами офіційного представника, Бей працював за посередництвом церков у США і Південній Кореї, щоб повалити уряд КНДР. Його також звинувачено в тому, що він привів понад 1500 людей з Північної Кореї, Китаю та інших країн до спеціальних баз у районі Китаю, де «кипіла змова» і в яких він виступав з доповідями, скерованими проти північнокорейського уряду.

За словами представника суду, Бей визнав причетність до дій, які подано у звинуваченні.

Його було визнано винним і засуджено під час процесу за закритими дверима та без присутності адвоката.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG