Спеціальні потреби

У КНДР відзначили річницю смерті Кім Чен Іра


Північнокорейський лідер Кім Чен Ин очолив заходи, присвячені другій річниці смерті батька. Церемонія вшанування пам’яті Кім Чен Іра відбулася через кілька днів після страти дядька Кім Чен Ина, який, як вважалося, був його наставником і мав реальну владу в країні.

У вівторок Кім приєднався до інших високопоставлених військових та політичних лідерів країни для участі в поминальній відправі, яка проходила в залі в Пхеньяні, де портрет його батька, екс-лідера Північної Кореї Кім Чен Іра, висів на сцені.

Промовці на церемонії обіцяли непохитну вірність династії Кім і захистити країну своїм життям, кажучи, що КНДР досягла прогресу з часу приходу до влади молодого Кіма.

Старший Кім несподівано помер у грудні 2011 року , залишивши владу своєму молодому і недосвідченому синові, який останнім часом почав звільняти деяких з чільних керівників країни в спробі консолідувати владу.

Минулого тижня Пхеньян повідомив про страту Чан Сон Тхека, колись впливової фігури в країні, який вважався наставником молодого Кіма після смерті його батька.

Чана, який був одружений з сестрою Кім Чен Іра, Кім Ген Хі, було звинувачено у спробі повалити державу, у корупції, розпусті і вживанні наркотиків.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG