Спеціальні потреби

Нобелівські премії з економіку – американським ученим


Три американські економісти стали лауреатами Нобелівської премії з економіки за свою працю над вивченням того, як протягом часу міняються ціни активів.

У заяві Шведської королівської академії наук з понеділка названо Юджіна Фаму, Ларсена Пітера Гансена і Роберта Шиллера лауреатами премії за 2013 рік за свої «емпіричні аналізи цін активів».

Академія заявила, що хоча важко передбачити ціну цінних паперів та облігацій протягом кількох днів чи тижнів, праця цих економістів уможливлює передбачити широкий діапазон цін протягом довгих періодів, таких, як від трьох до п’яти років.

Фама і Гансен є професорами Чиказького університету у штаті Іллінойс, а Шиллер навчає в Єльському університеті у штаті Коннектикут.

Премії з економіки не є первісними Нобелівськими преміями. Їх надає від 1968 року державний банк Швеції у пам’ять індустріаліста і винахідника динаміту Альфреда Нобеля.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG