Спеціальні потреби

Самі винні - українці про економічні проблеми


Самі винні - українці про економічні проблеми
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:09 0:00

Самі винні - українці про економічні проблеми

У рамках рубрики Тема тижня ми запропонували відповісти на запитання, Хто більше винен у теперішніх економічних проблемах України?

Лише 3 відсотки з тих, хто проголосував на веб сторінці "Голосу Америки" звинуватили глобальну економічну кризу в проблемах України. 85 відсотків респондентів - покладають вину на український уряд. Ще 12 відсотків важають, що внутрішні та зовнішні причини відповідальні у рівній мірі.

Українці також висловлювали свою позицію у коментарях на вебсторінці "Голосу Америки" та на нашій сторінці у Facebook.

- "Cвітова криза не основна біда. Корупція, тіньова економіка, незаконні гроші в офшорах, розкрадання бюджетів чиновниками і їхніми фірмами, вибіркове правосуддя - це причина", - пише Наталія з Луцька

- "Безумовно світова криза не могла не позначитися на теперішній ситуації в Україні, але жодна світова криза не йде у порівняння з наслідками діяльності і бездіяльності правлячого клану", - вважає Володимир з Первомайська.

Українці готові "засмутити" Москву - опитування
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:56 0:00
- "Уряд, Верховна Рада, та президент з "родиною" винні так відсотків на 60 -70. І з цим вже нічого не ніхто не в змозі зробити, хіба той хто має владу докладе надмірних зусиль... але це щось на зразок казки", - Пише на Фейсбук сторінці Антон Савченко з Києва.

​Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG