Спеціальні потреби

Президент Нігерії заявив, що він хоче, щоб викрадені школярки повернулися додому


Протест проти викрадення дівчат у Нігерії
Президент Нігерії Ґудлак Джонатан заявив, що його уряд і далі робитиме все можливе, щоб понад 200 школярок, яких минулого місяця викрало угруповання Боко Гарам, могли повернуся додому.

У записаній раніше промові, оприлюдненій в четвер, президент Джонатан сказав, що вже минуло 45 днів з часу «жахливого викрадення».

Він обіцяв вести «тотальну війну проти тероризму» і сказав, що доручив своїм силам безпеки вдатися до всіх законних заходів, необхідних для закінчення безкарності терористів на нігерійській землі.

Президент сказав про це у промові з нагоди Дня демократії, який є національним святом в краіні. Він сказав, що його уряд готовий до діалогу з громадянами, які в минулому підтримували аль-Кайду або подібні угруповання, але пізніше засудили тероризм.

У понеділок високопоставлений представник збройних сил Нігерії сказав, що він знає, де терористи тримають школярок, але додав, що буде важко застосувати силу для їх звільнення. Він сказав репортерам в Абуджі, що військова операція може бути небезпечною для дівчат. Він додав: «Ми не можемо вбивати наших дівчат у спробі звільнити їх».
XS
SM
MD
LG