Спеціальні потреби

Президент Нігерії провів значні зміни на посадах керівників збройних сил країни


Президент Нігерії Ґудлак Джонатан
Президент Нігерії Ґудлак Джонатан
Президент Нігерії Ґудлак Джонатан провів значні зміни у збройних силах країни, призначаючи нових осіб на посади міністра оборони, керівників сухопутних військ, ВМС і ВПС. В оприлюдненій у четвер заяві не подано причини цих змін.

Зміни проведено в час, коли Нігерія веде боротьбу із започаткованим чотири з половиною роки тому повстанням з боку екстремістського угруповання Боко Гарам. У результаті вибуху у вівторок в опорному пункті цього угруповання місті Майдугурі загинуло щонайменше 43 людей.

Президент Джонатан також має справу із втечами важливих осіб з правлячої Народно-Демократичної партії за рік до виборів.

Президент призначив маршала ВПС Алекса Баде на посаду нового начальника оборони на місце адмірала Ола Саада Ібрагіма.

Генерал-майор Кеннет Тобія Джейкоб Міміма став новим начальником штабу армії, контр-адмірал Усман Джибрін очолив ВМС, а віце-маршал Адесола Нунайон Амосу став новим командувачем ВПС.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG