Спеціальні потреби

Держсекретар США Джон Керрі відвідує Ефіопію


Державний секретар США Джон Керрі відбув до Ефіопії для розмов з регіональними лідерами у питанні безпеки та для участі у відзначенні 50 річниці Африканського Союзу.

Триденний візит Керрі розпочинається в п’ятницю в Аддис-Абебі, де, згідно з повідомленням Державного департаменту, він матиме зустрічі з ефіопськими високопоставленими особами для обміркування питань «двостороннього зацікавлення».

В суботу, разом з лідерами країн Африки та іншими іноземними представниками, він візьме участь у саміті АС, який відзначатиме 50 років своєї діяльності. В минулому він був відомий як Організація африканської єдності.

Згідно з передбаченнями, під час свого візиту Керрі розмовлятиме на тему боротьби з ісламськими екстремістами в таких країнах, як Малі і північна Нігерія.

Під час недавніх розмов з міністром закордонних справ Нігерії держсекретар Керрі висловив американську підтримку тій країні в боротьбі з екстремістами угруповання Боко Гарам на півночі країни, де проголошено надзвичайний стан.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG