Спеціальні потреби

Янукович пообіцяв справедливість у 2013 році


Ukraina prezidenti Viktor Yanukovich
Ukraina prezidenti Viktor Yanukovich
Новий 2013 рік буде роком соціальної справедливості. Про це заявив президент України Віктор Янукович у новорічному відеозверненні до народу. Якщо головним звершенням минулого року був чемпіонат Євро-2012, то новий рік пройде під знаком добробуту для всіх, – пообіцяв глава держави.

«Наступний, 2013 рік, повинен стати роком розвитку та соціальної справедливості. Усі гілки влади мають забезпечити максимальний соціальний ефект від економічного зростання та правових перетворень», – сказав Янукович українцям з екранів телевізорів. А засобом для досягнення поставленої мети президент назвав єдність. Він висловив сподівання, що оновлені Верховна рада і уряд запрацюють конструктивно, а народ згуртується.

«Головним принципом нашої зовнішньої політики має стати відстоювання національної гідності. А ключовою відповіддю на нові виклики світової економічної кризи – злагода та згуртованість українського народу. Упевнений, ми здатні об’єднатися заради нашого спільного щасливого майбутнього», – заявив гарант, слова якого цитує прес-служба президента.

Своє відеопривітання президент виголосив на тлі святкової ялинки, встановленої у соборі Києво-Печерської лаври. Утім, побажання Януковича у новорічну ніч слухали менше третини українців. Принаймні стільки – 31% – відповіли ствердно на запитання соціологів про те, чи планують вони дивитися новорічне вітання глави держави. Більше половини опитаних – 56% – сказали, що Януковича не вмикатимуть. Причому більшість з них свою відмову відкорковувати шампанське під привітання чинного глави держави пояснили його особистим несприйняттям. Опитування було проведено напередодні нового року Центром зовнішньополітичних досліджень ОПАД.
Юлія Тимошенко з харківської лікарні закликала кожного замислитися про швидкоплинний час. «Хочу вам сьогодні побажати вміти правильно розпоряджатися часом, який вам відвів Господь», – написала екс-прем’єрка у своєму новорічному привітанні.

Своєю чергою, українців з новорічними святами привітала також ув’язнена опозиція. Юлія Тимошенко з харківської лікарні закликала кожного замислитися про швидкоплинний час. «Хочу вам сьогодні побажати вміти правильно розпоряджатися часом, який вам відвів Господь», – написала екс-прем’єрка у своєму новорічному привітанні. Вона порадила переосмислити пріоритети і віддавати більше часу, любові та уваги своїм близьким і найдорожчим людям – а не пустій повсякденній метушні. «Хочу побажати вам не втрачати свій безцінний час на речі, які не варті любові», – написала з-за ґрат головна бранка країни. Як вона додала, «Вже потім, коли настає вимушена розлука, а вона приходить рано чи пізно до всіх, ми розуміємо, що недолюбили, недодали тепла та турботи тим, без кого важко уявити своє життя». Тимошенко побажала усім «прожити своє життя відразу начисто та присвятити його найдорожчим у світі людям».

А тим часом «найдорожчі люди» самої Тимошенко знайшли спосіб привітати бранку з новорічними святами. У новорічну ніч під стінами лікарні активісти харківської організації партії «Батьківщина» прикрасили ялинку, влаштували караоке і танці та всю ніч скандували «Юлі – волю!».

Для Юлії Тимошенко це вже другий, а для Юрія Луценка – третій новий рік, що його лідери української опозиції зустрічають у тюрмі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG