Спеціальні потреби

Туристичні ЗМІ кличуть у 2013 році до Криму, Чорнобиля та «радянських селищ» України


Trip Advisor
Trip Advisor

На Заході розказали, що в Криму «доступні ціни» та «вечірки до упаду».

Туристам розповідають, що Крим це «рай», з чудернацькою формою берегової лінією та блискучими скелями та краєвидами схожими на Рів’єру, проте за доступною ціною
Найпопулярніші туристичні сайти планети Globe Spots, National Geographic, Trip Advisor та Lonely Planet включили Україну до переліку місць, які варто відвідати у 2013 році – повідомляє heraldonline.com. Україна увійшла у світовий інформаційний простір завдяки проведенню цього року чемпіонату Європи з футболу.

«Кримський півострів на півдні України відкриває 20-ку місць, які, на думку редакторів «National Geographic Traveler», варто відвідати у 2012-му році», – пише heraldonline.com.

Туристам розповідають, що Крим це «рай», з береговою лінією чудернацької форми, блискучими скелями та краєвидами "схожими на Рів’єру, проте за доступною ціною".

Водночас сайт Trip Advisor назвав Київ містом, популярність якого зростала цього року найбільш стрімко серед міст Старого Світу. Загалом українська столиця посіла місце у цьогорічному рейтингу сайту.
Найпопулярніше видання про подорожі «Lonely Planet» згадало Україну аж тричі
«Київ пережив Монгольське іго, Другу світову, Чорнобиль та радянську владу і гордо носить ім’я столиці України», – пише Trip Advisor.

Водночас Globe Spots вніс Україну до 10-ки країн, які варто відвідати у 2013-му році.

«Україна це сюрреалістичне поєднання вечірок до упаду в Криму, космополітичних великих міст та селищ, які, здається, досі живуть в СРСР», – пише видання.

А найпопулярніше видання про подорожі «Lonely Planet» згадало Україну аж тричі.

Львів посів друге місце у переліку із 6-ти європейських міст, які варто відвідати протягом вихідних. 4-й енергоблок ЧАЕС отримав 8-е місце у рейтингу найстрахітливіших споруд світу. А соляні тунелі Солотвино замкнули 10-ку найсолоніших місць планети.

Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації UNWTO заявив, що Україна має активніше заявляти про свої туристичні принади та дозволити світу відкрити «диво, величне місто Київ».

Відео - найголовніше

США: Дайджест головних подій тижня. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00
XS
SM
MD
LG