Спеціальні потреби

Дослідники вказали на небезпеку для немовлят дитячих візків та нагрудних сумок


Автори дослідження, опублікованого в авторитетному науковому виданні Pediatrics, висвітлили статистику нещасних випадків, пов’язаних із транспортними засобами для дітей. Кількість постраждалих дітей, які випали або перевернулися з візка чи нагрудної сумки, вражає.

Команда американських науковців переглянула урядові дані за останні два десятки років. Найбільш поширеною причиною травм було падіння – 67% випадків, пов’язаних із візками, і 63% інцидентів із нагрудними сумками. Іншою поширеною травмою було перевертання – 29% і 16% відповідно.

Найбільш поширеною причиною травм було падіння – 67% випадків, пов’язаних із візками, і 63% інцидентів із нагрудними сумками

«Більшість травм, які ми бачили, були травми голови, – говорить Крісті Робертс, автор дослідження, – що є страшно, враховуючи факт, що черепно-мозкові травми і струси мозку у малих дітей можуть мати довготермінові наслідки на когнітивний розвиток.»

Статистика повинна викликати навіть більшу тривогу, оскільки опубліковані дані базуються лише на випадках, що зафіксовані у відділах швидкої допомоги, і не враховують дітей, які лікувалися в кабінетах педіатрів, приватних закладах чи вдома.

Статистика дитячих травм
Статистика дитячих травм

Щоб уникати таких інцидентів, Робертс радить дбати про правила безпеки дітей:

«Вживаючи простих заходів – таких, як переконуватися, що дитина пристебнута щоразу, коли вона перебуває у візку або нагрудній сумці, та знати про речі, які можуть спричинити перевертання цих засобів, – [ви] можете запобігти багатьом таким травмам.»

Дивіться також: В Україні відсутня вакцина, яка реально зупиняє поліомієліт - координатор USAID. Відео

В Україні відсутня вакцина, яка реально зупиняє поліомієліт - координатор USAID. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:01 0:00

  • 16x9 Image

    Аліна Голіната

    Приєдналася до команди "Голосу Америки" у 2016 році в ролі журналіста і редактора соціальних медіа. До того працювала у сфері маркетингу. В Україні вивчала журналістику, у США - гуманітарні науки. Висвітлює життя української діаспори у США та історії успіху українців.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG