Спеціальні потреби

Передсезонні ігри Національної Баскетбольної Асоціації у США скасовані


Передсезонні ігри Національної Баскетбольної Асоціації у США скасовані
Передсезонні ігри Національної Баскетбольної Асоціації у США скасовані

VOA Ukraine, Ukrainian, «Голос Америки», «Українська служба», баскетбол НБА трудова угода Ле брон Джеймс Двейн Вейд.

Через відсутність трудової угоди між гравцями та власниками клубів Національна Баскетбольна Асоціація Америки скасувала проведення передсезонних ігор. З огляду на це, кілька баскетбольних зірок, як Ле брон Джеймс та Двейн Вейд, у суботу в Флоридському міжнародному університеті в Маямі провели показову зустріч.

«Ми зібралися тут не для того, щоби говорити про локаут. А зібралися, щоби поговорити про баскетбол. Адже що б не відбувалося за зачиненими дверима, ви все одно цього не будете знати. До того ж навколо цієї теми з’явилося багато припущень. Нехай собі там думають, а ми тут поговоримо про баскетбол», - сказав баскетболіст Двейн Вейд.

5 тисяч фанатів за трохи більш ніж годину розкупили квитки, які коштували від 50 до 100 доларів. Місця у перших рядах коштували більше тисячі доларів. Виручені кошти підуть на благодійні потреби. Тим часом власники клубів уже заявили профспілці гравців, що не будуть продовжувати переговори, поки не отримають рівного поділу прибутку. Баскетболісти ж наполягають на своєму і кажуть, що не віддадуть більш, ніж 47 відсотків. На понеділок вони скликають чергову зустріч для переговорів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG