Спеціальні потреби

У Брюсселі проходить міністерська зустріч НАТО


Нарада міністрів закордонних справ країн НАТО у Брюсселі
Нарада міністрів закордонних справ країн НАТО у Брюсселі
Міністри закордонних справ країн-членів НАТО зустрічаються у вівторок у Брюсселі. Увага їх переговорів зосередужватиметься на питаннях конфлікту в Сирії та виведення союзницьких сил з Афганістану у 2014 році.

Це перша офіційна зустріч Джона Керрі з колегами НАТО з часу призначення його на посаду державного секретаря США.

Втім у Брюсселі міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров візьме участь у міністерській зустрічі Ради НАТО-Росія. Він проведе переговори з держсекретарем Керрі та генеральним секретарем Північноатлантичного альянсу Андерсом Фоґ Расмуссеном.

Передбачається, що головними темами засідання Ради НАТО-Росія стануть ситуації в Сирії, на Корейському півострові, на Близькому Сході та в Афганістані, а також перспективи співпраці Москви і Брюсселя у питаннях боротьби з міжнародним тероризмом, наркоторгівлею, піратством, природними та техногенними катастрофами.

У рамках міністерських переговорів у Брюсселі відбудеться і третя цього року зустріч Керрі та Лаврова. Російська сторона відзначає, що розраховує на позитивний діалог Вашингтона і Москви у справі сирійської проблеми.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG