Спеціальні потреби

«Велика вісімка» завершила свої наради в Лондоні


Міністри закордонних справ країн «Великої вісімки» завершили зустріч у Лондоні, увага якої зосереджувалася на напруженні на Корейському півострові, кризі в Сирії та ядерній програмі Ірану.

Міністри засудили агресивну риторику КНДР і заявили, що вона призведе лише до подальшої ізоляції країни, говориться в спільному комюніке, оприлюдненому після дводенної наради.

У документі міститься заклик до керівників Пхеньяна «утриматися від нових провокаційних дій» на адресу США і Південної Кореї.

У лондонській зустрічі брали участь міністри закордонних справ США, Великобританії, Франції, Німеччини, Італії, Канади, Японії та Росії.

Учасники наради також закликали до збільшення гуманітарної допомоги цивільному населенню Сирії.

У середу, представники сирійської опозиції звернулися до державного секретаря США Джона Керрі і міністра закордонних справ Великобританії Вільяма Гейґа з проханням про надання їм більшої військової допомоги. Речник США сказав, що міністри «нічого опозиціонерам не обіцяли».

У четвер з міністрами країн «Великої вісімки» зустрілися спеціальний посланник ООН з питань біженців американська актиса Анджеліна Джолі та спеціальний посланник ООН з питань сексуального насильства у районах конфлікту Занаб Банґор. Вони закликали міжнародну громадськість зробити більше для припинення злочинів проти жінок, скоєних в зонах збройних конфліктів.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG