Спеціальні потреби

На основі музики Боба Марлі створили оперету для дітей


На піснях Боба Марлі виховують дітей
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:22 0:00

На піснях Боба Марлі виховують дітей

У наш час, нелегко відірвати дітей від телевізора чи відеоігор. Цікавий спосіб відволікти дітей від домашніх розваг придумали у пригодницькому музичному театрі неподалік американської столиці. Тут створили театральну постанову на основі найпопулярніших пісень легенди музики реґґі Боба Марлі та книжки його дочки «Три маленькі пташки». Вистава користується надзвичайною популярністю у маленьких глядачів.

Музика Боба Марлі у поєднанні з оповіданням його доньки Сідели разом створюють чарівну оперету для дітей. Події відбуваються на Ямайці, батьківщині Боба Марлі.

Майкл Бобіт – художній керівник Пригодницького музичного театру у містечку Ґлен Еко, що у передмісті Вашингтона. Саме він, на основі книги «Три маленькі пташки», написав театральний сценарій. Він розповідає:

«Ця вистава розповідає про хлопця на ім’я Зіґі, якого лякає світ за межами його помешкання, він боїться ураганів, мангустів тощо».

«Мені треба подивитися прогноз погоди», – чути голос.

Художній керівник Пригодницького музичного театру Майкл Бобіт каже:

«Тож він вирішив залишатися вдома та дивитися телевізор».

Надзвичайно сором’язливий Зіґі також боїться Дапі, негативного героя, що краде волосся дітей і таким чином набирається магічної сили.

Друзі та родичі Зіґі спонукають його вийти з дому та насолоджуватися життям.

Життя повне небезпеки, але одночасно і пригод.

Врешті решт їм це вдається.

Майкл Бобіт розповідає:

«Під час подорожі йому зустрічаються усі речі, яких він боїться особливо Дапі».

Однак хлопчина долає усі перешкоди.

«І Зіґі усвідомлює, так, життя повне небезпеки, однак пригоди переважають», – додає Бобіт.

І для головного героя вистави починається життя насичене пригодами.

Книжка, а відтепер і вистава названі на честь пісні Боба Марлі «Три маленькі пташки». Пристосувати оповідання та пісні стилю реґґі для театральної постанови було не легко.

«Найскладніше було взяти веселі пісні Боба Марлі, написані щоб розважати публіку, та надати їм необхідного драматичного ефекту», – завершує розповідь Бобіт.

Судячи з реакції юних глядачів, у цьому театрі схоже знайшли спосіб зацікавити абсолютно нове покоління піснями Боба Марлі, легенди музики реґґі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG