Спеціальні потреби

Після заворушень московська поліція затримала багато мігрантів


У понеділок у Москві поліція затримала 1200 мігрантів з Центральної Азії і Кавказу. Це сталося після скерованих проти мігрантів заворушень, викликаних убивством етнічного росіянина.

Рейд стався у південному районі столиці на овочеву базу у районі Бірюлово. Учасники заворушень були переконані, що саме там працював убивця.

У неділю в районі арештованго сотні людей після протесту з приводу вбивства у четвер 25-річного Єгора Щербакова. Протест перетворився у хвилю насильства. Протестувальники атакували місцевий торговельний центр, перевертали автомашини і зводили сутички з поліцією. Більшість арештованих було пізніше звільнено.

Протестувальники звинувачували органи влади в тому, що вони не доклали досить зусиль для проведення слідства в справі убивства. Поліція і слідчі обіцяли, що вони знайдуть убивцю, якого тепер розшукують.

Протягом років втримується напруження між етнічними росіянами і мігрантами, багато з яких з Північного Кавказу, Азербайджану та країн Центральної Азії.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Луганська філармонія у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:48 0:00
XS
SM
MD
LG