Спеціальні потреби

Керрі високо оцінив уряд Сирії за сприяння в ліквідації хімзброї


Наступного дня після того, як міжнародні інспектори почали нищити в Сирії арсенал хімічної зброї, державний секретар США Джон Керрі високо оцінив сирійський уряд за те, що він так швидко зареагував на рішення Ради Безпеки ООН.

У понеділок Керрі сказав, що «надзвичайно важливим» є те, що перші одиниці зброї було знищено вже через тиждень після того, як Рада Безпеки ООН прийняла резолюціїю в цій справі.

У понеділок Керрі, який перебуває в Індонезії, мав зустріч з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим – союзником Сирії, який сказав, що Росія зробить усе можливе, щоб запевнити, що уряд президента Башара аль-Асада співпрацював у тому.

Керрі сказав репортерам, що і він, і Лавров погодились зустрітися з посланником Ліги арабських держав Лахдаром Брагімі та закликати його до встановлення дати мирної конференції у справі Сирії у листопаді. Дипломати вже протягом кількох місяців намагаються скликати конференцію, але ці спроби повторно відстрочувались.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG