Спеціальні потреби

У протесті проти Путіна взяли участь десятки тисяч людей


Десятки тисяч росіян приєдналися до мітингу в Москві, щоб запротестувати проти повернення Володимира Путніна на президентську посаду. Протест відбувся, незважаючи на те, що російські органи влади змусили кількох лідерів прийти на допити, коли вже почався протест.

Мітинг у вівторок – це перший протест опозиції з часу, коли Путін зайняв президентську посаду сьомого травня і почав запроваджувати жорсткіші заходи проти опозиції. За оцінкою кореспондента Голосу Америки на місці, десятки тисяч людей влаштували похід у напрямку алеї Сахарова. За оцінкою лідера протесту Сергія Удальцова, в мітингу взяло участь 100 тисяч людей, тоді як поліція вважає, що о 14 годині на мітингу було лише 18 тисяч учасників.

Наш кореспондент повідомив, що протест був мирним і в ньому взяли участь різноманітні групи учасників, від націоналістів і комуністів до лібералів. Він сказав, що тисячі поліцейських розгорнуто для захисту протестувальників, які раніше отримали дозвіл на влаштування протесту.

Удальцов був серед чотирьох лідерів, яких у вівторок викликано на поліцію для надання інформації про великий мітинг опозиції напередодні інавгурації Путіна, який перетворився на насильство. Проте Удальцов зігнорував виклик і приєднався до початку мітингу, тоді як інакодумці Олексій Навальний, Ілля Яшин і Ксеня Собчак прийшли на поліцію, як цього від них вимагали.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG