Спеціальні потреби

Росія занепокоєна кроками опозиції в Україні – МЗС


У Росії стурбовані прагненням опозиційних сил України «ще більше розпалити ситуацію в країні». Про це йдеться в коментарі департаменту інформації та преси МЗС Росії.

«Один із лідерів опозиції публічно закликав українських громадян створювати певні «дружини ополчення», патрулювати вулиці і влаштовувати протестні акції біля адміністрацій у регіонах. Усе це прямо суперечить заявам про прихильність опозиції демократії та європейським цінностям», – кажуть у російському МЗС.

«Викликає подив, що такі провокаційні кроки робляться відразу після нещодавніх контактів лідерів опозиції з представниками західних держав у Мюнхені», – йдеться в повідомленні.

У російському МЗС розраховують, що «опозиція в Україні відмовиться від погроз і ультиматумів й активізує діалог із владою з метою виходу країни з глибокої кризи в конституційному полі».

Раніше влада Росії неодноразово заявляла, що не має наміру втручатися в політичну кризу в Україні, оскільки це є внутрішньою справою Києва. Також Росія закликала Захід припинити втручання у справи України.

Передрук з "Радіо Свобода"
XS
SM
MD
LG