Спеціальні потреби

Обама доручив надіслати до Іраку півтори тисячі американських військовослужбовців


Президент Обама на зустрічі з лідерами Конгресу
Президент Обама на зустрічі з лідерами Конгресу

Президент Обама доручив збройним силам розгорнути в Іраку до півтори тисячі американських військовослужбовців у рамках місії боротьби з угрупованням «Ісламська держава».

Представники Білого дому кажуть, що військовослужбовці не братимуть участі в бойових діях, але допомагатимуть навчати і служитимуть порадами іракським та курдським військам у боротьбі з екстремістами.

Президент Обама також звернеться до Конгресу з проханням асигнувати понад п’ять з половиною мільярдів доларів для фінансування кампанії. Службовці адміністрації кажуть, що це прохання включатиме 1.6 мільярда доларів для створення навчального і технічного фонду на підтримку підготовки іракських та курдських сил.

Про це повідомлено в п’ятницю після того, як президент Обама мав зустріч з лідерами Конгресу. Перед зустріччю вважалося, що президент обговорюватиме із законодавцями тему фінансування операції і своє бажання, щоб Конгрес голосував щодо дозволу про застосування збройних сил проти угруповання «Ісламська держава».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG