Спеціальні потреби

Урядові війська і екстремісти ведуть бої за найбільший в Іраку НПЗ


Шиїтські бойовики готуються до боїв із сунітськими екстремістами
Шиїтські бойовики готуються до боїв із сунітськими екстремістами
Іракські війська і сунітські екстремісти ведуть бої за контроль над найбільшим в країні нафтопереробним заводом неподалік міста Бейджі. Очевидці повідомляють, що над заводом піднімається дим. Водночас на будинку видно чорний прапор угруповання Ісламська держава в Іраку і Леванті.

Представники іракських сил безпеки кажуть, що уряд все ще контролює завод, який розташований приблизно на однаковій дистанції між Мосулом і Багдадом.

Тимчасом Сполучені Штати обмірковують можливості надання допомоги Іракові в боротьбі з екстремістами, які вже захопили кілька міст на півночі і тепер загрожують столиці.

Голова Об’єднаного комітету начальників штабі Збройних сил США генерал Мартін Демпсі заявив підкомітету Сенату в середу, що іракський уряд звернувся з проханням завдати повітряних ударів по екстремістах.

Він сказав, що очолений шиїтами уряд Іраку підвів свій народ, а лідери не спромоглися виконати взятих на себе зобов’язань сформувати уряд національної єдності із сунітами та курдами.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG