Спеціальні потреби

Мішель Обама: все, що у нас є, це - надія


Мішель Обама
Мішель Обама

«Все, що у нас є, це – надія», - сказала колишня перша леді США Мішель Обама, виступаючи на шоу «Еллен», повідомляє The Hill.

Перше інтерв’ю Мішель Обами після того, як вона полишила Білий дім вийде згодом, але до преси вже потрапили його витримки.

«Люди бояться, але є і ті, кому подобається напрямок, у якому рухається наша країна, тому я вважаю, це робить нашу країну складною, так як тут є так багато різних людей, різного походження», - відповіла Обама на питання, що б вона сказала тим, хто вважає, що світ став тепер «страшним».

«За вісім років в Білому домі я навчилась, що кожного дня в наших життях ми робимо це і ми знаємо, що це робимо – ми виявляємо співчуття, ми піклуємось один про одного і, тому ми маємо багато спільного, - сказала Мішель Обама, - це означає управляти через надію, а не через страх».

«Ми маємо бути нацією з відкритим серцем і ми такими є», - додала вона.

«Тому продовжуймо жити кожного дня, і забудемо про те, що вони говорять в Вашингтоні. Це – не обов’язково ті, ким ми є. Ми знаємо хто ми», - звернулась до глядачів Мішель Обама.

Дивіться також: Бібліотеки майбутнього: як у Вашингтоні ламають стереотипи

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG