Спеціальні потреби

Меланія Трамп виявилась популярнішою за президента США серед американців - опитування


54% американців позитивно сприймають першу леді США Меланію Трамп, при цьому її чоловіка президента США, Дональда Трампа, 56% американців сприймають негативно і лише 41% - позитивно. На це вказують результати опитування проведеного соціологічною компанією Gallup.

"Перевага Меланії Трамп над Дональдом Трампом, за результатами дослідження позитивного ставлення американців, загалом відповідає попереднім опитуванням Gallup, які встановили, що перші леді у середньому є більш популярними, ніж їх чоловіки. Ймовірно це пояснюється тим, що роль першої леді більш церемоніальна і викликає менш суперечливі почуття, ніж робота президента", - відзначає Gallup.

Дослідження також відзначає, що Мішель Обама та Лоура Буш випереджали своїх чоловіків-президентів на 12 та 17 пукнтів відповідно. Зараз Меланія Трамп випереджає свого чоловіка на 13 пунтків.

Прикметно, що Гілларі Клінтон у бутність першою леді США поступалась за рівнем позитивного сприйняття з боку американців своєму чоловіку - Біллу Клінтону.

Дивіться також: Вчені працюють над проектом, покликаним об’єднати електронні пристрої і спрямувати їх на вирішення проблем суспільства

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG