Спеціальні потреби

Прем’єр-міністр Медведєв розмовляє в Криму про «розвиток» півострова


Дмитро Медведєв очолює наради в Сімферополі
Дмитро Медведєв очолює наради в Сімферополі
Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв перебуває в Криму. Це найвища російська посадова особа, яка відвідує півостровів з часу, коли цього місяця Росія загарбала його в України.

Медведєв заявив, що він очолює делегацію російських посадовців для зустрічі в справі, за його словами, «розвитку» півострова.

Прем’єр-міністр сказав, що Росія створить у Криму спеціальну економічну зону, пропонуючи спонуки для бізнесів з нижчими податками і спрощеними правилами. Він також обіцяв збільшити зарплати і пенсії в Криму.

Візит Медведєва відбувається наступного дня після того, як державний секретар США Джон Керрі висунув вимогу, щоб Росія вивела свої війська з районів неподалік східного і південного кордонів з Україною.

Керрі сказав міністру закордонних справ Сергію Лаврову у Парижі, що ці війська створюють «клімат побоювання» в Україні і що їх присутність нічого не дає дипломатії.

Лавров прямо не коментував присутності російських військ. Але минулого тижня він велику увагу присвятив запевненням Сполучених Штатів, що Росія не має планів перейти український кордон.

Керрі сказав, що він і Лавров згідні в тому, що українці мають право встановлювати своє майбутнє.

За оцінками Сполучених Штатів, Росія зосередила 40 тисяч своїх військ на кордоні з Україною, тоді як Київ каже, що ця кількість ближча 100 тисяч.

Росія заявила, що має право захищати російськомовне населення України і використала цей аргумент для захоплення Криму
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG