Спеціальні потреби

Маккейн: Путін – полковник КДБ, налаштований відродити Російську імперію


Сенатор Джон Маккейн

Провалом американського керівництва, за який доведеться дорого заплатити, назвав сенатор-республіканець Джон Маккейн те, що Сполучені Штати дозволили російському президенту Володимиру Путіну захопити Крим, не відповівши на це.

«Введені санкції були дуже слабкими. Якщо подивитися на це очима Путіна, у нього все добре, він продовжує накопичувати війська на кордоні з Україною. Я думаю, він буде робити все, що може для продовження заворушень на сході України, тому що він не хоче, щоб Україна досягла успіху», – сказав Маккейн в інтерв’ю Грузинської службі « Голосу Америки».

На думку сенатора, якби США ввели «справжні, значущі санкції», продумали план, за яким протягом двох років Сполучені Штати почали поставки енергоносіїв в Україну і європейські держави, щоб усунути залежність цих країн від російських енергетичних поставок, а також «ставилися до Володимира Путіна, як до полковника КДБ, налаштованого відродити Російську імперію», російський президент відчув би, що «у його діях є ціна».

Маккейн вважає, що у відношенні до російського керівництва вашингтонська адміністрація продемонструвала наївність, за яку змушена розплачуватися.

«Говоріть Володимиру, що будете більш гнучкими, продовжуйте тиснути на» кнопку перезавантаження», – іронічно зауважив Джон Маккейн. – Зрозумійте, хто такий Володимир Путін!».

За його словами, він пишається тим, що Путін піддав його санкціям (сенатор виявився у списку тих, кому Росія заборонила в'їзд на територію країни у відповідь на аналогічну заборону Вашингтона на адресу цілого ряду російських чиновників і підприємців – ГА).

Відео - найголовніше

Перша партія танків Abrams прибула до України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:32 0:00
XS
SM
MD
LG