Десятки тисяч людей вийшли на вулиці багатьох країн світу, щоб відзначити 1 травня - Міжнародний день солідарності робітників - домагаючись підвищення заробітної платні і поліпшення умов праці.
У Стамбулі, Туреччина, робітники зібрались у центрі столиці, на площі Таксім, уперше за останніх 30 років. Від 1997 року, коли невідомі озброєні люди обстріляли демонстрантів і вбили понад 20 осіб, на цій площі були заборонені будь-які зібрання.
У Москві тисячі комуністів влаштували парад з червоними прапорами і портретами Сталіна, що нагадувало радянську добу. Там відбувся також окремий мітинг учасників протесту проти російського прем’єр-міністра Володимира Путіна, під керівництвом лідера опозиційного руху Гарі Каспарова.
У містах Сполучених Штатів очікувались першотравневі протести проти нового жорсткого імміграційного закону у штаті Аризона. Зокрема організатори протестів у місті Лос-Анджелесі розраховували на участь щонайменше 100 тисяч людей.
Президент Куби Рауль Кастро очолив багатотисячну демонстрацію у Гавані, учасники якої виявили підтримку комуністичному уряду країни.
В столиці Індонезії Джакарті демонстранти закликали уряд забезпечити кращі умови праці і припинити звільнення робітників.
В Гонконгу увага робітників була зосереджена на встановлені мінімальної зарплатні.
Учасники протестів у Японії і в Тайвані закликали працедавців поліпшити робітникам гарантії зайнятості.
Великі демонстрації також відбулися у столиці Малайзії Куала-Лумпур та на Філіппінах.