Спеціальні потреби

Глава Пентагону: США прагнуть вирішити кризу з КНДР - дипломатичним шляхом


Джим Маттіс з міністром оборони Індії
Джим Маттіс з міністром оборони Індії

Джим Маттіс перебуває з візитом в ІндіїМіністр оборони США Джим Маттіс у вівторок наголосив, що США прагнуть до мирного вирішення ситуації з Північною Кореєю, незважаючи на заяву Пхеньяна про те, що недавній твіт президента Дональда Трампа рівносильний оголошенню війни.

Маттіс, який приїхав в Нью-Делі на переговори з індійською владою про зміцнення відносин між двома країнами, заявив, що, хоча військова присутність США на Корейському півострові необхідна для стримування Північної Кореї, Вашингтон підтримує дипломатичні зусилля для мирного вирішення конфлікту.

«Це наша мета - врегулювати ситуацію дипломатичним шляхом, і я вважаю, що президент Трамп цілком чітко дав це зрозуміти», - сказав Маттіс після зустрічі з міністром оборони Індії.

Державний секретар США Рекс Тіллерсон також підкреслив, що США «продовжуватимуть дипломатичні зусилля і сподіватимуться, що проблему вдасться вирішити таким чином».

У суботу президент Трамп написав в Twitter, що режим північнокорейського лідера Кім Чен Ина «довго не протримається», якщо виконає свої недавні погрози.Північнокорейський міністр закордонних справ Лі Ен Хо, виступаючи перед журналістами в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, заявив: «З огляду на той факт, що це виходить від людини, яка займає посаду президента США, це, очевидно, є оголошенням війни».

XS
SM
MD
LG