Спеціальні потреби

Угруповання «Гамас» обрало Машаля своїм лідером на наступні чотири роки


Палестинське екстремістське угруповання «Гамас» призначило свого лідера Халеда Машаля на ще один чотирирічний термін. Це результат внутрішній виборів, на яких він був єдиним кандидатом на цю посаду.

Представники угруповання «Гамас» у Каїрі заявили, що правляча рада угруповання закінчила виборчий процес у понеділок. Машаль, який перебуває на вигнанні, є видатним активістом «Гамасу» з 1996 року і став його головним лідером у 2004 році, коли Ізраїль убив основоположника угруповання Шейха Ахмеда Яссіна та його наступника Абдельазіза аль-Рантіссі.

Машаль, якому п’ятдесят шість років, тепер живе у Катарі після того, як понад рік тому залишив свій офіс у столиці Сирії Дамаску. Таким чином він запротестував проти придушення опозиційних сил військами Башара аль-Асада.

Після десятиліть перебування на вигнанні, у грудні минулого року Машаль уперше відвідав сектор Газа. Угруповання «Гамас» керує Сектром Газа від 2007 року, коли його бойовики усунули звідти суперницькі сили палестинського президента Махмуда Аббаса.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG