Спеціальні потреби

Підтримувані Францією малійські війська наступають на опорні пункти ісламських бойовиків


Урядові війська Малі, підтримувані французькими військово-повітряними силами, продовжують наступальну операцію на контрольовані ісламістами північні території. Це вже третій тиждень очоленої Францією наступальної операції міжнародних сил проти ісламістів.

Представники збройних сил заявили, що рейди французьких літаків відкинули екстремістів із зайнятих ними позицій і дозволили малійським солдатам продовжувати наступ у напрямку опорного пункту ісламістів Гао, з якого вже втекло чимало повстанців.

Десять місяців тому повстанці зайняли північний район Малі та накинули населенню суворі ісламські закони. Це викликало побоювання, що район може стати пристановищем терористів. Опісля вони почали просуватися на південь до часу, коли Франція – яка колись правила Малі – на прохання малійського уряду надіслала військову допомогу.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG