Спеціальні потреби

Французькі та малійські війська звільнили ще одне місто, захоплене ісламістами


Французькі та малійські війська звільнили від ісламських екстремістів місто Діабалі, що в центральному районі Малі. Очевидець сказав Голосу Америки , що місто було звільнене в понеділок, через тиждень після того, як його захопили ісламістські бойовики. У повідомленнях з місця подій говориться, що бронетранспортери з французькими та малійськими солдатами ввійшли до міста без опору. Протягом кількох днів французькі літаки обстрілювали ворожі позиції.

Мешканці міста говорять, що ісламіст або втекли, або намагаються сховатися серед місцевого населення. Французькі солдати кажуть, що вони шукають закладених мін або вибухових пристроїв.

Французькі війська втрутилися у Малі 10 днів тому серед побоювань, що екстремісти, які контролюють північну частину Малі, просувалися в напрямку столиці країни Бамако. Місто Діабалі, розташоване за 400 кілометрів на північ від столиці, це найдальше висунутий пункт, куди, просунулись ісламісти.

Також у понеділок міністр оборони Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив, що французькі та малійські сили звільнили від ісламістів місто Дуенца.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG