Спеціальні потреби

Австралійські літаки виявили невідомі об’єкти в районі Індійського океану


Район пошуків літака в районі Індійського океану
Район пошуків літака в районі Індійського океану
Австралійські літаки виявили неназвані конкретно об’єкти в районі Індійського океану, куди перемістилися пошукові операції.

Австралійське агентство морського транспорту заявило, що розвідувальний літак «Оріон» виявив об’єкти в п’ятницю у новому місці, що приблизно за 1850 кілометрів на захід від австралійського міста Перт.

У заяві, поміщеній на Твіттері, Австралійське агентство морського транспорту повідомило, що літак надсилає зображення об’єктів , які повинні бути підтверджені. Воно заявило, що судна не зможуть прибути в район до суботи.

В ранніх годинах у п’ятницю пошукову операцію пересунуто на понад 1000 кілометрів на північний схід від дотеперішнього району після того, як експерти дійшли висновку, що малайзійський пасажирський літак летів з більшою швидкістю, ніж раніше вважалося, і витрачав більше пального, що зменшило дистанцію, куди він міг залетіти.

Генеральний директор агентства Джон Янґ заявив у п’ятницю, що інформація, основана на спостереженнях радара, «найдостовірніший доказ» у пошуках літака, але попередив, що «перед нами ще довга дорога».
XS
SM
MD
LG