Спеціальні потреби

Погані метеорологічні умови відстрочують пошуки малайзійського літака


Австралійський літак веде пошуки в південному районі Індійського океану
Австралійський літак веде пошуки в південному районі Індійського океану
Фотографії з таїландського супутника виявили більше імовірних уламків зниклого малайзійського літака, проте пошуки знову відстрочено з приводу несприятливої погоди.

Космічне агентство Таїланду повідомило в четвер, що один із його супутників зареєстрував приблизно 300 плаваючих об’єктів величиною від двох до 15 метрів у віддаленому районі Індійського океану.

Повідомлення про це надійшло після того, як у тому самому районі з французького супутника сфотографовано 122 імовірні уламки, деякі з них блискучі, довжиною до 23 метрів.

Зусилля з метою дістатися до цих уламків поки що не були успішними.

Австралійське агентство морського транспорту повідомило в четвер, що погані погодні умови змусили всі пошукові літаки залишити район. Проте сказано, що судна продовжуватимуть пошуки.

У заяві, поміщеній на Твіттері у четвер увечері за австралійським часом, агентство морського транспорту заявило, що несприятлива погода продовжуватиметься ще протягом 24 годин.

У районі за 2500 кілометрів від південно-західного узбережжя Австралії пошукову операцію вели 11 літаків і п’ять суден перед тим, які різко погіршились погодні умови.

Це вже вдруге цього тижня несприятливі метеорологічні умови відстрочили пошуки, які відбуваються в одних із найбільш ізольованих і небезпечних вод на нашій планеті.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG