Спеціальні потреби

Маккейн вимагає наслідків за злочини, скоєні проти українців


Сенатор Джон Маккейн
Сенатор Джон Маккейн
Американський сенатор-республіканець від штату Аризона Джон Маккейн у середу опублікував наступну заяву з приводу використання насильства владою України проти мирних демонстрантів у Києві:

«Це жахливо, що українська влада вирішила використовувати насильство і утиски проти мирних демонстрантів на Майдані в Києві. Така негідна поведінка порушує найосновніші універсальні права - особливо свободу слова і зібрання – які є невід’ємними правами всіх людей», - наголосив сенатор Маккейн.

"Якщо уряд України вважає, що брутальна сила і політика залякування допоможуть йому вийти з поточної кризи, то, він глибоко помиляється. Все більше і більше українців демонструють, що вони вже не бояться. Ці мужні чоловіки і жінки повинні знати, що вони не одні. Їхні друзі в усьому світі солідарні з ними. Ми будемо привертати увагу світової громадськості до боротьби України за свободу, справедливість і можливості, і ми вимагатимемо наслідків за будь-які злочини, скоєні проти українців, які мирно користуються своїми основними правами людини», - заявив Джон Маккейн з приводу використання насильства проти мирних демонстрантів на Майдані.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG