Спеціальні потреби

Держдеп: Рішення української влади викликає огиду у США


Заява держсекретаря Керрі
Заява про Події в Україні

Схоже, що сьогодні вночі лідери України зробили зовсім інший вибір
США висловлюють свою огиду щодо рішення української влади відреагувати на мирний протест на київському Майдані використанням спецпризначенців, бульдозерів та кийків, а не повагою до демократичних прав та людської гідності. Ця відповідь є неприйнятною та не личить демократії.
Минулого тижня в Брюсселі та Молдові, я публічно підкреслив важливість того, щоб усі сторони уникали насильства і закликав президента Януковича втілити сподівання українського народу. Ми доводимо до відома українського уряду нашу занепокоєність .
В той час як вулицями Києва лунають церковні дзвони, Сполучені Штати стоять поруч з народом України . Він заслуговує кращого

Як віце-президент Байден дав зрозуміти президенту Януковичу під час вчорашньої телефонної розмови, повага до демократичних принципів, включно з свободою зібрань, має основоположне значення у тому, як Сполучені Штати підходять до України.

Це універсальна, а не суто американська цінність. Протягом тижнів , ми закликали президента Януковича і його уряд прислухатися до голосів свого народу, який хоче миру, справедливості та європейського майбутнього. Натомість схоже, що сьогодні вночі лідери України зробили зовсім інший вибір.
Ми закликаємо до максимальної стриманості . Життя людини має бути захищена. Українська влада несе повну відповідальність за безпеку українського народу.
В той час як вулицями Києва лунають церковні дзвони, Сполучені Штати стоять поруч з народом України . Він заслуговує кращого.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG