Спеціальні потреби

Україна повинна виконати зобов’язання перед МВФ до кінця року - США


Неухвалення парламентом України держбюджету в цьому році може підірвати міжнародну підтримку України – міністр фінансів Джейкоб Лью.

Україна ризикує втратити критично важливу міжнародну підтримку, якщо Верховна Рада відкладе роботу над узгодженим із МВФ бюджетом до наступного року. Про це, як повідомляє Міністерство фінансів України, заявив увечері 22 грудня в розмові з прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком міністр фінансів США Джейкоб Лью.

Мінфін України повідомляє, що у телефонній розмові у вівторок ввечорі прем'єр Яценюк обговорив з міністром фінансів Лью ситуацію щодо ухвалення проекту бюджету на 2016 рік Верховною Радою України. За результатами цієї розмови, як повідомляє Мінфін, прес-служба Міністерства фінансів США надіслала журналістам такий коментар.

«Щодо телефонної розмови міністра фінансів США Джейкоба Лью з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком:

«Міністр Лью обговорив з прем'єр-міністром Яценюком стан переговорів, які він і міністр фінансів Наталія Яресько проводять з Верховною Радою. Секретар Лью підкреслив терміновість виконання Україною своїх зобов'язань перед МВФ і підкреслив ризики підриву критично важливої міжнародної підтримки, якщо Рада відкладе цю роботу до наступного року. Міністр Лью заявив, що ухвалення фіскально стійкого бюджету якомога скоріше має вирішальне значення для підтримки економічної стабільності і для подальшого надання фінансової допомоги з боку МВФ та інших міжнародних партнерів України"., – цитує українське Міністерство фінансів коментар прес-служби Мінфіну США.

У середу, на своїй сторінці у Facebook, прем’єр-міністр Яценюк подякував міністру фінансів США Джейкобу Лью за «як завжди надійну підтримку нашого Уряду».

Урядовий портал, у своєму повідомленні про розмову, цитує слова міністра Лью: «Неухвалення Парламентом України держбюджету в цьому році може підірвати міжнародну підтримку України».

Дивіться також: Рекордні гроші для України внесено до бюджету США - посол України в Америці

Рекордні гроші для України внесено до бюджету США - посол України в Америці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:40 0:00

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG