Спеціальні потреби

Позбавлення повноважень депутата Мартиненка це важливий крок у боротьбі України з корупцією


Про це йдеться у заяві тимчасово повіреної в справах США в Україні Керол Урбан.

У посольстві США в Україні вважають, що голосування у Верховній Раді у вівторок про позбавлення депутатських повноважень депутата від «Народного фронту» Миколу Мартиненка є важливим кроком у боротьбі України з корупцією. Про це йдеться у заяві тимчасово повіреної у справах США в Україні Керол Урбан.

«Сьогодні, 22 грудня 2015 року, Верховна Рада проголосувала за те, аби задовольнити заяву члена Ради Миколи Мартиненка про відмову від депутатського мандату. Як раніше цього місяця зазначав Посол Пайєтт, рішення Мартиненкa подати у відставку і підкоритися верховенству права є ще однією ознакою, що Україна змінюється на таку, де державні посадовці підзвітні народу, котрому вони служать. Сьогоднішнє голосування є важливим кроком у боротьбі України з корупцією», - йдеться у заяві Керол Урбан.

Раніше цього місяця посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявив, що рішення народного депутата від фракції «Народний фронт» Миколи Мартиненка скласти повноваження є ще однією ознакою змін в Україні. «Державні посадові особи мають бути підзвітні народу, якому вони служать. Немає місця для корупції, кумівства», – написав Пайєтт у Twitter.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG