Спеціальні потреби

Загострення ситуації на лівансько-сирійському кордоні


Ліван надсилає свої війська до прикордонного району у зв’язку з тим, що до Долини Бекаа втікають сирійські повстанці після того, як їхній опорний пункт здобули війська президента аль-Асада.

Дві ракети уразили переважно шиїтське містечко аль-Лабва, і органи безпеки висадили в повітря імовірний замінований автомобіль. Ліванська влада намагається стримати релігійно мотивоване насильство, розпалене наступальною операцією сирійської армії в прикордонному районі.

Ракетна атака була однією з останніх на шиїтський об’єкт після того, як у неділю війська аль-Асада та їхні союзники з ліванського угруповання Гезболла звільнили прикордонне містечко Ябруд, що раніше було під контролем сирійських повстанців.

Поразка повстанців у Ябруді викликала втечу сотень біженців і бойовиків через кордон. Через кілька годин там стався вибух замінованого автомобіля. Вибух був скерований проти опорного пункту шиїтського угруповання Гезболла.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG