Спеціальні потреби

Президент Обама підкреслює значення Дня праці


Сьогодні, у перший понеділок вересня, у Сполучених Штатах державне свято – День праці. Воно стало офіційним святом у 1894 році.

«На початку минулого століття американські робітники об’єдналися, щоб боротися за гідність і справедливість у місці праці» – завявив президент Обама.

Президент сказав, що коли б він шукав тепер праці, що дозволила б йому створити деяку безпеку для родини, він став би членом профспілки.

Обама сказав: «Історія показує, що працюючі родини можуть отримати справедливі умови в цій країні, але лише коли ми бажаємо об’єднатися і боротися за це… Саме тому я розпочав свою кар’єру як громадський організатор».

Хоча кількість членів профспілок за останні 30 років зменшується, користі робітників, за які профспілки боролися протягом деятиліть, стали очевидними в більшості робочих місць у Сполучених Штатах, включно з п’ятиденним робочим тижнем, медичним стархуванням і відпусткою, за яку платить працедавець.

Багато членів профспілок тепер працюють для місцевих, штатних і федеральних органів влади, а не на заводах, де народився робітничий рух.

Дивіться також: Американський чистильник ГПУ дав інтерв'ю: назвав непідкупність рідкістю

Американський чистильник ГПУ дав інтерв'ю: назвав непідкупність рідкістю. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG